زمان جاري : دوشنبه 26 مهر 1400 - 8:21 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / دی اکتیو و ری اکتیو / سفرزمینی به ترکیه
ارسال پاسخ جديد
سفرزمینی به ترکیه
تعداد بازدید: 101
amiralli96آفلاين

ارسال‌ها :219

عضويت:8 /3 /1397

سفرزمینی به ترکیهخوشبختانه برای سفر به ترکیه راه های دسترسی بسیار زیادی وجود دارد و امکان سفر در مسیرهای زمینی، هوایی و دریایی برای شما فراهم است. بعد با توجه به نوع سفری که اخ دارید، خرج مدنظر و موعد مد نظرتان می توانید برای سفر به ترکیه اقدام کنید.
مسلما سریعترین راه سفر شما به استانبول و کلا کشور ترکیه، به کارگیری هواپیماست ولی خیلی ها هم ترجیح به به کارگیری مسیرهای زمینی برای سفر به ترکیه دارند. خوشبختانه با توجه به مراودات سیاسی و اقتصادی احسان که بین دو کشور ایران و ترکیه استوار است، تمام مسیر های سفر زمینی به ترکیه نیز برای مسافران هستی دارد.
برای سفر زمینی به ترکیه می تواند از اتوبوس، قطار و یا خودروهای شخصی بهره‌گیری کنید. در پیوسته به طور کامل نیز به رسیدگی بهترین مسیرزمینی سفر به استانبول خواهیم پرداخت.
راه زمینی سفر به استانبول ترکیه
تهران و استانبول در فاصله ۲۰۰۰ کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و مدت زمان سفری بین این دو شهر کمی طولانی است، اما وجود جاذبه های سفری در این بین گویه ساز خاطراتی بیاد ماندنی برای شما خواهند بود. در پیوستگی نیز فاصله ریزبین شهرهای بین مرزی تهران الی استانبول را برای شما آورده ایم:
تهران تا تبریز : ۶۳۰ کیلومتر
تبریز لغایت خوی : ۱۶۵ کیلومتر
خوی تا کران رازی: ۶۵ کیلومتر
ارومیه تا کران سرو : ۵۵ کیلومتر
تبریز الی حتماً تاجر : ۲۹۰ کیلومتر
طهران تا بی گمان تاجر : ۹۲۰ کیلومتر
اگر در روزها شلوغ سنه برای سفرزمینی اقدام نکرده باشید، سپریدن اموری اداری تان در حتماً سررسید زیادی از شما نمی گیرد. در روزها خلوت و معمولی سنه صرف زمانی یک ساعته برای عبور از بی گمان برای شما کافی است.
وضعیت جاده های ترکیه، خطرات سفرزمینی به استانبول
همیشه رانندگی در جاده های ناشناخته پایش اکثریت می طلبد و سفر در جاده های ترکیه هم می تواند ناشناخته ترین جاده ای باشد که هدف سفر در آن را دارید. در جاده های زمینی استانبول و به خصوص جاده هایی که در مسیرهای شرقی پیمان دارند دست انداز های بسیار بسیار و نسبتا خطرناکی هستی دارد و چون با جاده آشنایی ندارید، ناگهان یک دست انداز در مسیرراه شما سبز می شود و پیشامد آفرین است.
سفر به ترکیه با خودروی شخصی
در راه زمینی سفر به استانبول پل های نسبتا زیادی وجود دارد که به علت ایاب و ذهاب زیاد، حائز ترافیک نسبتا فوقانی هم هستند. این پل های معلق محل های پیوستگی دسته های اروپایی و آسیایی ترکیه هستند و به همین انگیزه گاها حائز ترافیک های زیاد هستند.
خوشبختانه در مسیرزمینی سفر به استانبول مکنده بنزین به تعداد وجود دارد اما قیمت بنزین در کشور ترکیه بسیار گران تر از مملکت خودمان است. بعد باید برای سفرزمینی حتما به مدیریت ریزبین هزینه هایتان بپردازید.
بیشترین خرج ای که در سفر زمینی به استانبول به شما تحمیل می شود، هزینه قیمت بنزین است. هر لیتر بنزین در کشور ترکیه در حدود ۵ لیر می باشد که به پول کشور ما چیزی بین ۱۰ الی ۱۴ هزار تومان می شود. با پروا به اهمیت این محور ارتباطی و مسافرانی هم که دارد، امکانات خدماتی و رفاهی جاده نیز به نکویی تامین شده اند لغایت سفر افراد در این جاده با آسودگی همراه باشد.

سه شنبه 12 شهریور 1398 - 16:51
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: