زمان جاري : یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 - 8:27 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / اموزش های اسکریپت و هاست / سنگسابی و کفسابی چه نکات قابل توجهی دارد ؟
ارسال پاسخ جديد
سنگسابی و کفسابی چه نکات قابل توجهی دارد ؟
تعداد بازدید: 1993
seoface3آفلاين

ارسال‌ها :1

عضويت:22 /1 /1398

سنگسابی و کفسابی چه نکات قابل توجهی دارد ؟

تمیز کردن سابزن سنگ سابی کف از تمیز کردن مرطوب مرطوب استفاده نکنید زیرا کفسابی شما می توانید برای سطح سرامیک تمیز کنید - آب می تواند چوب و یا ورقه ورقه را افزایش داده و آسیب ببیند. ساب سنگ بهترین روش تمیز کردن کف ساخته شده از چوب طبیعی این است که از مپ یا پارچه ملایم مرطوب استفاده کنید. همیشه از یک راه سنگسابی حل تمیز کف سابی برای تمیز کردن یک سطح چوبی یا روکش استفاده کنید. از محصولاتی که شامل سفید کننده، آمونیاک یا مواد ساینده هستند استفاده نکنید. این سابزن خطر آسیب رساندن ساب زنی به چوب است. کف سابی سنگ سابی سابزن به یاد داشته باشید به دنبال دستورالعمل های هر محصول تمیز کننده ای که استفاده می کنید را دنبال کنید.

کفسابی راهنمایی های ساده که می تواند شما را به طور صحیح طبقه بندی نماید کفسابی توسط اندرو بولاند نگه داشتن خانه خود را تمیز بسیار مهم است. در حالی که جارو کردن و جارو کردن خاک را از کف خود حذف می کند، در نهایت شما نیاز به تمیز کردن دارید. سطوح سرامیکی می توانند از ایجاد سنگهای جلوگیری کنند. سنگسابی هنر کفسابی کف سابی تمیز کردن کف یک فرایند ساده است، اما برخی نکات سنگ سابی می توانند به شما ساب زنی کمک کنند سریعتر کار را انجام دهید.
در اینجا هشت راهنمایی ساده است که می تواند به شما کمک کند به طور صحیح به طبقه خود برسید: منطقه را پاک کنید مپ و سطل قبل از اینکه شروع به تمیز کردن کنید، باید آماده سازی کنید. کفسابی مهم است که همه ی مبلمان را مانند جداول، صندلی ها و فرش ها پرتاب کنید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که می توانید کف سابی به هر نقطه ای از زمین برسید. اگر هنگام بارگذاری آن، مبلمان کمی کثیف به نظر می رسد، بهتر است آن را تمیز کنید قبل از اینکه کفسابی کف را برای کفسابی جلوگیری از آوار بکشید. پس از پایان دادن به طبقه خود، اطمینان حاصل کنید که همه کسانی که در منزل هستند، نمی دانند در حالی که خشک هستند، روی زمین نشسته باشند. پاک کردن سنگسابی منطقه باعث می شود که همه چیز بسیار ساده تر کفسابی شود، زمانی که سعی می کنید خاک و آوار کفسابی ساب زنی را از بین ببرید.

قبل از اینکه کفسابی سنگ خود را کف بزنید این مرحله ممکن است به نظر بیفایده باشد، اما مورب کار خوبی در برداشتن گرد و غبار، بقایای جامد و خرده نان ندارد. اگر پیش از شروع به تمیز کردن کف ها، کف سابی نکنید، همه چیز را به اطراف می اندازید. هرگز این نوک را از دست ندهید زیرا گرد و غبار و آوارها می توانند سنگ سابی خش ساب زنی کفسابی سنگسابی بر روی زمین را ترک کنند.
استفاده از آب گرم پس از آماده شدن برای تمیز کردن کف خود، باید تمیزکننده خود را با آب گرم مخلوط کنید. سطل را با آب نیمی از راه پر کنید تا بتوانید در هنگام غوطه دادن کف سابی به طور کامل کفسابی در آب غوطه ور شوید. اگر موپ خشک شده دارید، قبل از شروع ساب زنی کردن، آن را باید در آب گرم بشویید.
کفسابی در بخش پختن کف در بخش های کوچک می تواند باعث از بین بردن ساب زنی جلب و سابزن زباله ها شود. هنگامی که کف را به بخش ها می بندید، باید تنها با سه تا چهار بار کفپوش را پاک کنید. این سنگسابی به گسترش خاک تمیز کردن در منطقه کمک می کند، نه پاک کردن خاک. کف سابی شستشو و خارج شدن کفسابی خود را.

یک نکته دیگر برای به خاطر سپردن این است که هنگامی که بخش را پایان می دهید، خود را از بین ببرید. اطمینان حاصل کنید که موتور خود را بر روی سطل قرار دهید. سپس قسمت کوچکی را با خمیدگی مورب کفسابی از بین ببرید. همچنین ضروری کفسابی است که خود را از بین ببرید، بنابراین خاک کف سابی را به قسمت سنگسابی های دیگر کف نمی رسانید. اگر کف خود را از چوب سخت ساخته شده باشد، ممکن است لازم باشد دوبار شستشو دهید.
تمیز کردن کفسابی را تغییر دهید هنگامی که کف خود را ساب زنی تمیز می کنید، راه حل تمیز کردن شما می تواند به طور قابل توجهی جامد باشد و می تواند تیره تر شود. استفاده از آب کثیف کف سابی کف پاکسازی کفسابی نخواهد کرد. کفسابی هنگامی که متوجه شوید آب خود را به نظر می رسد کثیف، راه حل ساب زنی کردن سنگسابی باید تغییر دهید؛ این اطمینان حاصل خواهد کرد که شما فقط از آب تمیز در کف خود استفاده می کنید که مفید تر خواهد سنگسابی بود.

سه شنبه 07 خرداد 1398 - 02:00
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: