زمان جاري : یکشنبه 27 خرداد 1403 - 3:29 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / CSS / ۳۰ آموزش برای تسلط بر نورپردازی در فتوشاپ
ارسال پاسخ جديد
۳۰ آموزش برای تسلط بر نورپردازی در فتوشاپ
تعداد بازدید: 389
magbotآفلاين

ارسال‌ها :45

عضويت:26 /7 /1397

۳۰ آموزش برای تسلط بر نورپردازی در فتوشاپ۳۰ آموزش برای تسلط بر نورپردازی در فتوشاپ


آموزش طراحی سایتبا نورپردازی می توانند کارهای هنری خود را بیش از پیش تقویت کنند .شما می توانید آنها را برای آماده سازی عکس ها ویرایش کنید یا صحنه های کاملا جدید را از ابتدا ایجاد کنید.


1. Space Lighting Effect Poster in 10 Steps

در این آموزش فتوشاپ، به شما نشان داده خواهد شد که چگونه یک صحنه فضایی با اثرات نورپردازی در 10 مرحله آسان ایجاد کنید.


2. ویندوز ویستا Aurora Effect آموزش فتوشاپ

در این آموزش، خواهید دید که چگونه برای خود تصویر زمینه ویندوز ویستا ایجاد کتید.

3. اثر بوکه دیجیتال بسیار معروف در فتوشاپ

این آموزش به شما نحوه ایجاد یک اثر دیجیتال بوکه در فتوشاپ را نشان می دهد. این فرایند بسیار آسان است و ما از موتور فوق العاده قدرتمند Brush Engine، یکی از جالبترین چیزها در فتوشاپ استفاده خواهیم کرد.4. ایجاد تصاویر متحرک با برس

در این آموزش خلاق فتوشاپ، شما سعی می کنید پیش نمایش انتزاعی زیبا که Axeraider70 برای Brush Pack 3 خود ساخته اید، باشد. این به مبتدیان ایده خوبی در مورد چگونگی استفاده از این منابع عالی برای ایجاد پوستر های عالی خود می دهد.


5. محیط برنامهنویسی پوستر

یاد بگیرید چگونه با استفاده از فتوشاپ صحنه فضای واقعی را از ابتدا ایجاد کنید.6. آموزش Light و Glow Effect در فتوشاپ

این آموزش اثر فتوشاپ ایجاد چند اثر مختلف نور و تابش در فتوشاپ را پوشش می دهد. اثرات در نتیجه عبارتند از دود، مسیرهای پیاده روی، زلزله، ستارگان و اثرات بوکه. خوشبختانه هر یک از این اثرات در فتوشاپ بسیار ساده است.7. ایجاد پوستر شگفت انگیز نایک در فتوشاپ

در این آموزش آسان شما برخی از تصاویر را استفاده می کنید و با حالت های مخلوط و تنظیمات رنگ بازی کنید تا Nike Ad Cool را در فتوشاپ ایجاد کنید.

8. ایجاد پوستر فضایی هندسی تاریک و سیرال با استفاده از فتوشاپ

این آموزش به شما نحوه ایجاد یک پوستر انتزاعی با استفاده از اشکال هندسی، ماسک و برخی از فیلترها را در فتوشاپ اعمال می کند. فایل PSD لایه ای گنجانده شده است.


9. یک برف سرد برف را بشویید. بخش انتزاعی مضمون

در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت چگونه یک قطعه بزرگ برفی تیزهوش ایجاد کنید. شما یاد خواهید گرفت که چطور ترکیب قطعه را برنامه ریزی کنید، عناصر را به ترکیب اضافه کنید، نحوه بازیابی قطعه خود را برای تولید عناصر بیشتر برای قطعه، چگونگی ترکیب ابزار قلم با یک طراحی و در نهایت چگونگی پایان دادن به آن لحن را تنظیم کنید تا آن را بزرگ کنید.

11. آموزش تصویربرداری پوستر داغ در فتوشاپ

این آموزش به شما نحوه ایجاد یک تصویر با استفاده از نور و تکنیک های جرقه را نشان می دهد. این اساسا تکنیک های مختلفی از آموزش های مختلف را مخلوط می کند و بهترین آنها را دارد.12. یک عکس پر زرق و برق کامل با نور خیره کننده و جلوه های سه بعدی

این آموزش به شما می آموزد چگونه عکس منظم و هر روز را به یک شگفتی شگفت انگیز تبدیل کنید. در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک چهره مدل را مجددا استفاده کنید و موهای خود را به راحتی دستکاری کنید. علاوه بر این، با افزودن نور جذاب و جلوه های سه بعدی، بوم را افزایش دهید. این آموزش نیاز به مهارت های قابل توجه قلم ابزار دارد، اما با پشتکار و اشتیاق برای طراحی، شما قطعا قادر خواهید بود برای دستیابی به نتایج عالی.

13. اثر روشنایی فتوشاپ شگفت انگیز در 10 مرحله

یاد بگیرید چگونه به ایجاد یک زیبا "من یک قهوه" تصویر زمینه در فتوشاپ. شما با استفاده از برس های پایه و برخی از اثرات مخلوط می کنید.14. متن فوق العاده واقع گرایانه آب در Cinema 4D و فتوشاپ

این آموزش به شما نحوه ایجاد یک اثر متنی آب را نشان می دهد. اگر چه ممکن است پیچیده باشد، این یک اثر بسیار ساده است. شما نیاز به استفاده از Illustrator برای متن و سپس Cinema 4D برای ساختن یک متن 3D و فتوشاپ برای ترکیب سه بعدی با برخی عکس های واقعی برای ایجاد یک نتیجه خوب و واقع بینانه خواهید داشت.


16. تقویت گرافیک خود را با خطوط انتزاعی انرژی

در این آموزش، شما نحوه ایجاد برخی از خطوط پر انرژی که می توانید برای ایجاد خلاقیت های دیجیتال پر جنب و جوش استفاده کنید. اثراتی مانند این برای افزایش ترکیبات انتزاعی عالی هستند.18. ایجاد طرح خلاصه با الگوها در فتوشاپ

این پیاده روی را دنبال کنید تا دوباره این طراحی دقیق را با هیچ چیزی بیشتر از اثرات شیب و الگوی مجدد نکنید.

19. نحوه طراحی پوستر خلاصه در فتوشاپ و تصویرگر

در این آموزش، شما با استفاده از ابزار قلم و شکل ابزار در Illustrator، با استفاده از این شکل ها برای ایجاد تصویر زمینه انتزاعی در فتوشاپ، با استفاده از تکنیک های مختلف ترکیب رنگ، بافت ها و ابزارهای تبدیل، شکل های انتزاعی ایجاد خواهید کرد.


20. چگونه به ایجاد یک اثر روشنایی IES واقع در فتوشاپ

این آموزش به شما نشان می دهد چگونه یک اثر روشنایی IES (photometric) را ایجاد کنید. شما از فتوشاپ CS4 و همچنین بعضی از افزونه ها و نرم افزار رایگان استفاده خواهید کرد.


21. اثرات نورپردازی Abduzeedo 2010 در فتوشاپ

در این آموزش، نحوه ایجاد آرم جدید Abduzeedo 2010 را مشاهده خواهید کرد. این یک نوع اثر مانیتور/هلوتون است که با نور و دیگر اثرات نور ترکیب شده است. شما با حالت Blend Mode و Blurs بازی خواهید کرد. کل فرآیند کاملا ساده است و برای رسیدن به نتیجه مشابه بیش از 20 دقیقه طول نمی کشد.

22. طراحی Lightbulb انتزاعی

این آموزش یک زن و شوهر از تکنیک های ساده را پوشش می دهد که در صورت استفاده از آن می تواند به شما کمک کند اثر نورانی عالی را به دست آورید.

23. ایجاد ساده، با این حال خطوط طیف کاملی از سخنرانی زیبا در فتوشاپ

این آموزش روش متداول برای طراحی خطوط طیف انتزاعی ساده و در عین حال ظریف در فتوشاپ را به شما نشان می دهد. شما خواهید دید که چقدر آسان است که این اثر زیبا را به دست آورید و می توانید از طیف وسیعی از موارد از جمله زمینه های سرصفحه سایت، آرم ها یا عطر و طعم اضافی برای دستکاری عکس خود استفاده کنید.


25. ساخت "لغزش ثابت"

این آموزش شما را از طریق فرآیند خلاقانه ایجاد جلوه های نور جالب و کاربردی در کار شما می گیرد. این بیشتر توصیف فرایند ساخت این تصویر است، از یک قدم دقیق به گام تا نحوه ی انجام این کار. این به شما راهنمایی خوبی در مورد چگونگی مقابله با یک تصویر مانند این را می دهد و جلوی جریان کلی را پوشش می دهد.

26. ایجاد یک پوستر انفجاری در Cinema 4D و فتوشاپ

در این آموزش، شما یک قطعه انتزاعی انفجاری به نام «انسان چیست؟» شما باید از Cinema 4D برای ایجاد اثرات انفجاری استفاده کنید. سپس عناصر 3D را به فتوشاپ برای کامپوزیت و نورپردازی نهایی وارد کنید.27. سریع و سیار موثر، ایجاد ستاره و موتوری در فتوشاپ

در این آموزش، شما نحوه ایجاد سیاره، ستاره و شهاب سنگ را در فتوشاپ به شیوه ای سریع و موثر خواهید آموخت. این آموزش سطح متوسط ​​است، بنابراین برخی از مراحل می تواند کمی روی حیله و تزویر باشد، اما نتیجه آن ارزش آن است.28. چگونگی ایجاد آثار هنری عریض از طریق Brushesets سفارشی و اثر ذرات

در این آموزش، شما می توانید مراحل مورد نیاز برای ایجاد این آثار هنری انتزاعی را از طریق براش های سفارشی و اثرات ذرات در فتوشاپ دنبال کنید. سپس شما خواهید آموخت که چگونه برس های خود را بسازید و از آنها برای اضافه کردن اثرات ذرات به تصویر برای اضافه کردن آن استفاده کنید.29. ایجاد پوستر زیبای چینی فانتزی

در این آموزش، شما می خواهید خلاقیت با لایه بندی، نورپردازی و بافت برای ایجاد قطعه انتزاعی فوق العاده داشته باشید. به طور خاص، شما قصد استفاده از تکنیک های غیر معمول را برای ساخت پوستر فین برای گروه کد امگا خواهید داشت، برای دیدن آنچه که در اینجا آموزش داده می شود، بسیاری از برنامه های مختلف را می بینید.30. محاسبه و رنگ آمیزی

این آموزش فتوشاپ به شما نحوه ایجاد یک کانال آلفا را با استفاده از محاوره محاسبات نشان می دهد و از آن برای گرفتن یک اثر عکس کاملا انتزاعی رنگی استفاده خواهید کرد.

به ما اطلاع دهید اگر چیزی از دست رفته ای عالی داشته باشیم و خوشحال خواهیم شد که مقاله را به روزرسانی کنیم. شما قطعا باید ایده های پوستر بیشتری را در فتوشاپ در حال حاضر داشته باشید!

src = "26.jpg


مقالات مرتبطدستورالعمل های عکاسی طراحان وب که باید بدانند
20 آموزش برای یادگیری مبانی فتوشاپ
به عنوان طراح وب کدام زبانه نویسی را باید یاد بگیرند؟

شنبه 04 اسفند 1397 - 02:05
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: