زمان جاري : سه شنبه 28 فروردین 1403 - 10:51 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / اموزش / پیوندهای مفید در طراحی سایت
ارسال پاسخ جديد
پیوندهای مفید در طراحی سایت
تعداد بازدید: 253
minajafariآفلاين

ارسال‌ها :85

عضويت:27 /9 /1396

پیوندهای مفید در طراحی سایت

پیوندهای مفید در طراحی سایت یکی از بخش هایی است که با قرار دادن آن، می‌توان به مزایای زیادی دست پیدا کرد. یکی از مزیت های استفاده از پیوندهای مفید در طراحی سایت امکان تبادل لینک با وب سایت های دارای رتبه گوگل خوب و بهینه سازی سئو سایت از این طریق است.
تبادل لینک یکی از بهترین راه های بهبود رتبه گوگل وب سایت است، به همین دلیل نباید از اهمیت آن غافل شد. متاسفانه وب سایت ها برای قرار دادن لینک شما در مطالب خود مقاومت زیادی می‌کنند، اما با استفاده از پیوندهای مفید در طراحی سایت می‌توان آن‌ها را ساد‌ه‌تر به تبادل لینک مجاب کرد. کافی است با راضی کردن یک وب سایت دارای رنک گوگل خوب، لینکی از وب سایت خود را درون صفحه‌ای از آن قرار داده و به این ترتیب از مزیت های رتبه بالای آن بهره‌مند شوید. اما این تنها مزیت استفاده از این قابلیت نیست.
پیوندهای مفید در طراحی سایت
لینک ها، دروازه ورود به صفحه های وب هستند، صفحه هایی که چند صد میلیارد از آن‌ها درون اینترنت وجود دارد! به همین دلیل تنها با استفاده از لینک ها می‌توان به مطالب مفید و مورد نظرمان دست پیدا کنیم. کافی است با قرار دادن پیوندهای مفید در طراحی سایت ، مفیدترین آدرس های اینترنتی که می‌دانید توجه کاربران وب سایتتان به آن جلب خواهد شد را درون صفحه اول وب سایت خود قرار دهید. به این روش، کاربران برای دست پیدا کردن به صفحه های وب مورد نظرشان به شعبه مجازی شما آمده و به این ترتیب بازدید زیادی فقط به خاطر بهره بردن از پیوندهای مفید در طراحی سایت کسب خواهید کرد. بسته به این که در این قسمت لینک چه وب سایت هایی با چه امتیازهایی در گوگل را قرار داده‌اید، قادر خواهید بود باز هم در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و بهبود سئو، تاثیر به سزایی داشته باشید.
مقاله پیشنهادی: جستجوی پیشرفته در طراحی سایت
کافی است در زمان طراحی، برای پیوندهای مفید در طراحی سایت قسمتی مشخص در نظر بگیرید. این قسمت بسته به سلیقه شما می‌تواند در اولین قسمت های وب سایت یا در قسمت های انتهایی آن باشد، هر چند بیشتر مدیران، آن‌ها را در انتها قرار می‌دهند. به این بهانه، کاربران مجبور خواهند بود به منظور دست پیدا کردن به لینک های مفید معرفی شده توسط شما، سرتاسر وب سایتتان را اسکرول کرده و به این ترتیب همه محتواهای آن را مشاهده کنند. برای آن دسته از وب سایت هایی که از طریق تبلیغات کلیکی اقدام به درآمدزایی می‌کنند، این روش بسیار مفید و سودآوری است.

دوشنبه 30 مهر 1397 - 10:21
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: