زمان جاري : سه شنبه 28 فروردین 1403 - 11:03 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / اموزش / انتشار مداوم مقاله دیجیتال مارکتینگ در طراحی سایت اینتن
ارسال پاسخ جديد
انتشار مداوم مقاله دیجیتال مارکتینگ در طراحی سایت اینتن
تعداد بازدید: 239
minajafariآفلاين

ارسال‌ها :85

عضويت:27 /9 /1396

انتشار مداوم مقاله دیجیتال مارکتینگ در طراحی سایت اینتن

شرکت اینتن مفتخر است به خاطر فعالیت در زمینه های مختلف همچون طراحی سایت ، سئو سایت و دیگر شاخه های دیجیتال مارکتینگ به تجربه زیادی در این زمینه دست پیدا کرده است. به همین دلیل به صورت مستمر اقدام به انتشار مقاله دیجیتال مارکتینگ می‌کند.
اینتن، به انتخاب کاربران و بر اساس ورودی های گوگل، یکی از شناخته شده ترین شرکت های طراحی سایت است. این افتخار به خاطر تعدد وب سایت های طراحی شده به دست این شرکت، که در بینشان پروژه های بزرگ و پیچیده زیادی یافت می‌شوند، به دست آمده است. اما این تنها زمینه‌ای نیست که اینتن در آن خبره است، به همین دلیل قادر است به انتشار مقاله دیجیتال مارکتینگ در وب سایت خود بپردازد.
اینتن در سئو سایت نیز خبره بوده و شرکت ها آن را به عنوان یکی از بهترین ها می‌شناسند. از طرفی می‌دانیم سئو سایتبهترین و کاربردی ترین روش در بین راهکارهای دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. خبرگی این شرکت در بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی سبب شده شرکت های زیادی علاوه بر سپردن پروژه طراحی سایت خود به اینتن، از آن بخواهند در زمینه بازاریابی نوین نیز پیشنهادها و راهکارهایی بهشان ارائه کند.
مقاله دیجیتال مارکتینگ در وب سایت اینتن
تجربه چندین و چند ساله اینتن ما را بر آن داشت تا به صورت مستمر اقدام به انتشار مقاله دیجیتال مارکتینگ کنیم. با مطالعه این مقاله ها در وب سایت ما به تکنیک های موثر و مفید در زمینه بازاریابی دیجیتال پی برده و قادر خواهید بود رتبه وب سایتتان را بهبود ببخشید. همانطور که بارها به آن اشاره کرده‌ایم، وجود ۲٫۲ میلیارد وب سایت در اینترنت روی هم رفته، سبب شده دیگر طراحی وب سایت به خودی خود یک امتیاز محسوب نشود، بلکه نیاز دارید از روش های مختلف، اقدام به بازاریابی برای آن کنید.
به عبارت دیگر کاربران بدون بازاریابی کردن، هرگز به وجود وب سایت شما پی نخواهند برد، به همین دلیل واجب است با مطالعه مقاله دیجیتال مارکتینگ و دیگر روش ها، آگاهی خود را در این زمینه افزایش داده و سپس تلاش کنید شعبه مجازی خود را به افراد و کاربران بیشتر و بیشتری معرفی کنید.

اینتن حتی می‌تواند به صورت ویژه و مستقیم در این زمینه به شما کند. واقعیت این است که بیشتری تکنیک های دیجیتال مارکتینگ تجربی بوده و تنها از طریق کار کردن در این زمینه برای مدت زمانی نسبتا طولانی به دست می‌آید، به همین دلیل نمی‌توان انتظار داشت به وسیله مطالعه چند مقاله دیجیتال مارکتینگ به تجربه‌ای کافی به منظور بهبود مناسب وضعیت وب سایت خود دست پیدا کنید.
اینتن قادر است رتبه گوگل وب سایت شما را بهبود بخشیده و بعد از بالا بردن سئو سایت، در دیگر روش های بازاریابی الکترونیکی نیز کارهایی برایتان انجام بدهد. به عنوان نمونه می‌تواند با آموزش نحوه صحیح فعالیت در شبکه های اجتماعی، یکی از اصلی ترین راهکارهای استفاده از ترفندهای بازاریابی الکترونیکی را در اختیارتان قرار بدهد.


سه شنبه 10 مهر 1397 - 15:24
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: