زمان جاري : دوشنبه 07 مهر 1399 - 6:06 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / اموزش / طراحی سایت با قالب آماده محبوب است ، اما سفارشی سازی هنوز نمرده است!
ارسال پاسخ جديد
طراحی سایت با قالب آماده محبوب است ، اما سفارشی سازی هنوز نمرده است!
تعداد بازدید: 104
minajafariآفلاين

ارسال‌ها :85

عضويت:27 /9 /1396

طراحی سایت با قالب آماده محبوب است ، اما سفارشی سازی هنوز نمرده است!

برخی از کسب و کارها در فضای رقابتی امروز، بدون حضور در تجارت الکترونیک با طراحی سایت بیش از این نمی‌توانند پیشرفت و ترقی کنند.رفته رفته افراد قدیمی‌تر که به روش های جدید اعتقادی نداشته و در برخی موارد حتی آن را مطرود می‌نموده‌اند، به آن ها اعتقاد پیدا کرده و با پرس و جو از فرزندان خود، سعی می‌کنند تا با روش های جدید خرید اینترنتی و… آشنا شوند.
این موضوع مدیون فراگیر شدن طراحی وب سایت میان کسب و کارهای مختلف و فراگیر شدن نیز مدیون استفاده از قالب‌های آماده است که طراحی سایت را بیش از همیشه سریع و راحت نموده است.اما آیا این بدین معنی است که جای هیچ گونه خلاقیتی دیگر وجود ندارد؟
هنوز جای بروز خلاقیت شما وجود دارد
طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب خود را دارد، اما در هر صورت بستری مناسب برای راه اندازی یک وب سایت بوده و شعبه مجازی یک کسب و کار را به راحتی تاسیس می‌کند.اما فراموش نکنید که قالب آماده صرفا یک وب سایت به شما تحویل می‌دهد و این نمی تواند یک برگ برنده برای شما محسوب شود، چون امروز تمامی رقبای شما برای خود یک طراحی سایت شرکتیداشته و از این بابت در یک سطح با شما محسوب می‌شوند.
این بسته به انتخاب شما است! اگر که یک ایده آنلاین داشته و می‌خواهید وب سایتی کاملا متفاوت داشته باشید، باید بدانید که سفارشی سازی و داشتن ویژگی‌هایی فراتر از امکانات پایه‌ای قالب‌های آماده هنوز زنده بوده و انتخابی قوی پیش روی شماست.
روش های جلب توجه کاربر به سمت طراحی سایت
قالب‌ آماده احتمالا برای بیزینس شما کافی نباشد
قالب‌های آماده به همراه لایه‌های مشخص و همچنین تعداد ابزارهایی محدود ارائه می‌شوند که ممکن است مورد نظر وب‌سایت شما نباشند.از همین رو وقتی که وب‌سایت شما پا به پای پیشرفت و ترقی کسب و کار جلو نیامده و خود را با ارائه ویژگی‌های جدید سازگار نمی‌کند، برند شما ضربه‌ای از این بابت خواهد خورد.از طرف دیگر، کاربران دیگر همان افراد بی اطلاع و بدون تجربه سابق نبوده و به دلیل شباهت کلیات قالب‌های آماده، سفارشی یا آماده بودن آن را با کمی برانداز کردن درخواهند یافت.
اما اینجاست که سفارشی سازی بروز کرده و شعبه مجازی شما را متحول خواهد کرد.وقتی که طراحان سایت حرفه‌ای با در نظر گرفته نیازهای حال و آتی شما وب سایت شما را راه اندازی می‌کنند، علاوه بر منحصربفرد بودن ظاهر، امکانات و ویژگی‌ها و همچنین کدنویسی پایه آن، امکان گسترش بسته به سلیقه و نیازهای آتی شما نیز وجود خواهد داشت.
در نظر داشته باشید تا برای منحصربفرد بودن، شعبه و نماینده شما که توسط همگان مورد نظاره قرار می‌گیرد نیز باید منحصربفرد و یونیک باشد.
مواد لازم برای یک طراحی سایت بسیار تمیز !
بروز ایده و خلاقیت در سفارشی سازی طراحی سایت
از آنجائیکه استفاده از قالب‌های آماده نچندان قابل تغییر میان شرکت های نوپا و استارتآپ‌ها متداول بوده و به وفور در دنیای وب مشاهده می گردد، با استفاده از آن‌ها زمینه بروز نوآوری و خلاقیت شما فراهم نشده و فرصتی برای خاص نشان دادن برند و شرکت شما فراهم نخواهد شد.
هر جنبه و بخش متمایز کننده کمپانی شما این قابلیت را دارد تا به نحوی به یک آیتم و المنت تبدیل شده و در گوشه در وب سایت، بسته به اهمیت آن بزرگ و یا کوچک، قرار بگیرد، از استراتژی و اهداف بلند مدت شرکت گرفته تا موفقیت‌های چشم نواز در بازار زمینه فعالیت و متمایز کننده از سایر شرکت‌ها
اما همانطور که پیشتر بدان اشاره کردیم تغییر دادن ظاهر قالب‌های آماده مشکل و در برخی موارد ناممکن بوده و از این جهت می‌تواند شما را در آینده مایوس و ناامید کند.
هنوز زمینه بروز خلاقیت شما وجود دارد
صرف داشتن وب سایت نمی توان برتری نسبتی برای یک شرکت، شخص و یا هر ارگان رسمی و یا غیررسمی در نظر گرفت، از این رو برای پیشی گرفتن از دیگر رقبا که تنها به طراحی سایت عادی و معمولی بسنده کرده اند، نیاز به بروز خلاقیت و نوآوری خودنمایی می‌کند.
مادامیکه بشریت زنده است، امکان بروز خلاقیت و ایده‌های جدید وجود دارد، به این معنی که می توان این ایده‌ها را به وسیله طراحی سایت پیاده کرده و آن را برای کل افراد کره خاکی در دسترس قرار داد.
پس برای متفاوت بودن صرفا به یک طراحی سایت عادی اکتفا نکرده و با سفارشی سازی آن، خود را چند سر و گردن بالاتر از دیگران قرار دهید.

شنبه 17 شهریور 1397 - 11:42
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: