زمان جاري : سه شنبه 08 مهر 1399 - 6:27 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / چت کنید(اسپم به استثنا اینجا آزاد!) / مارکتینگ آنلاین به کمک سئو در طراحی سایت/
ارسال پاسخ جديد
مارکتینگ آنلاین به کمک سئو در طراحی سایت/
تعداد بازدید: 122
minajafariآفلاين

ارسال‌ها :85

عضويت:27 /9 /1396

مارکتینگ آنلاین به کمک سئو در طراحی سایت/

مارکتینگ آنلاین روشی نوین برای پیدا کردن مشتریان جدید برای کسب و کار خود است. به وسیله دیجیتال مارکتینگ که دارای بخش هایی مختلفی همچون طراحی سایت و سئو سایت است می‌توان به هدفی که در دنیای مجازی برای خود ترسیم کرده‌اید دست پیدا کنید.
دیجیتال مارکتینگ امروز برای بیشتر شرکت ها، نخستین روش به منظور بازاریابی محسوب می‌شود. پیشتر، مارکتینگ آنلاین منحصر به طراحی سایت و قرار دادن چند مطلب بر روی آن بود، اما این بحث امروز به اندازه‌ای پیچیده شده که متخصصانی تحت عنوان متخصص دیجیتال مارکتینگ، متخصص تولید محتوا و متخصص سئو سایت به صورت جدگانه فعالیت می‌کنند. این چندشاخگی نشان می‌دهد مارکتینگ آنلاین دارای قسمت های مختلفی بوده و هر کدام به صورت مفصل بسط پیدا می‌کند.
سئو سایت در مارکتینگ آنلاین
در مارکتینگ آنلاین باید از روش های مختلفی استفاده کرد و برای انجام این کار از بین چند راه، حق انتخاب داریم. اما یک کاری که بدون توجه به هدف، در همه موارد باید انجام بشود طراحی وب سایت است. به منظور آغاز فعالیت در دنیای مجازی می‌بایست کار را از یک جای مشخصی آغاز کنید. به عبارت دیگر وقتی در دنیای مجازی هنوز حضور نداشته و وجود خارجی ندارید، نمی‌توانید درونش اقدام به فعالیت کنید. به همین دلیل وب سایت در حکم شعبه دیجیتال و الکترونیکی شما خواهد بود.

بعد از آن نوبت به انتخاب راه می‌رسد. به جرات می‌توان گفت سودآورترین مسیر و بهترین روش برای سرمایه گذاری در مارکتینگ آنلاین سئو سایت است، اما نمی‌توان از آن به عنوان بهترین یاد کرد، چرا که از نظر فاکتور زمانی وضعیت چندان خوبی ندارد. به عبارت دیگر سئو سایت فرآیندی زمانبر بوده و نیازمند انتظار فراوان است. ممکن است نمایش داده شدن وب سایت شما در صفحه اول نتیجه یک جستجوی خاص، بیشتر از یک سال زمان ببرد.
نیاز به ممارست یکی دیگر از دلایلی است که سبب می‌شود بسیاری قید استفاده از مارکتینگ آنلاین در سئو سایت را بزنند. ممکن است با تلاش فراوان، رتبه یک وب سایت را بهبود ببخشید، همانند ورزشکاری که با استمرار و تمرین خوب، بدنش را ورزیده می‌کند، اما به محض کنار گذاشتن ورزش، تناسب اندامش را از دست خواهد داد. به شیوه‌ای مشابه، در صورت رها کردن فعالیت های مجازی خود در راستای بهبود سئو سایت، وب سایت رتبه‌ای که با تلاش و ممارت زیاد به دست آورده را از دست خواهد داد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای انجام فعالیت های مربوط به سئو، یک مسئول به صورت جداگانه در نظر بگیرید.
به عنوان نمونه اگر رییس یک مجموعه بوده، فردی را به عنوان مسئول سئو وب سایت استخدام کرده و از وی درخواست کنید به صورت مرتب وضعیت را بررسی کرده و در عین بهبود رتبه وب سایت، از افول آن جلوگیری کند. البته روش بهتری نیز وجود دارد. روش سوم، سپردن سئو سایت در مارکتینگ آنلاین به شرکتی فعال در این زمینه است. به عبارت دیگر، این کار را تحت قراردادی مشخص به یک شرکت می‌سپارید. می‌توانید با شمار تلفن های اینتن تماس گرفته و درباره قراردادهای سئو و نحوه همکاری شما با ما در این زمینه، اطلاعات جزیی‌تری دریافت کنید.سه شنبه 23 مرداد 1397 - 14:13
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: