دانلود آهنگ جدیدclose
کاریابی اینترنتی وطن جاب
زمان جاري : چهارشنبه 24 مهر 1398 - 9:13 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / ابزارهای وبمستر / کاریابی اینترنتی وطن جاب
ارسال پاسخ جديد
کاریابی اینترنتی وطن جاب
تعداد بازدید: 205
sel_blآفلاين

ارسال‌ها :19

عضويت:23 /1 /1397

کاریابی اینترنتی وطن جاب


سیستم سنتی کاریابی در کشور، در حالت کلی نقایصی دارد. بسیاری از افراد جویای کار، آگهی استخدام یا فراخوان های جذب شرکت های دولتی را که در روزنامه های کشور منتشر میشود، در زمان مناسب دریافت نمی نمایند که این امر باعث سخت شدن فرآیند استخدام افراد متخصص جویای کار می شود. کارفرمایان و صاحبان صنایع که از سیستم های سنتی کاریابی برای جذب نیرو استفاده می کنند نیز در این حوزه، متضرر می شوند، زیرا قادر به جذب افراد متخصص جویای کار نیستند. از اینرو، با توجه به بالا رفتن سرعت اینترنت در کشور و رواج شبکه های اجتماعی و در دسترس بودن آن توسط عموم مردم، مجموعه کاریابی اینترنتی وطن جاب با هدف اطلاع رسانی افراد جویای کار از موقعیت های شغلی موجود در سطح کشور در سال 96 تاسیس گردید. از اهداف بزرگ این مجموعه استخدامی، انتشار لحظه ای کلیه ی آگهی های استخدامی به صورت همزمان در شبکه های اجتماعی پرطرفدار کشور و همچنین وبسایت رسمی مجموعه است، به گونه ای که متخصصین جویای کار دیگرهیچ فرصت استخدامی را از دست نمی دهند.
این مجموعه به صورت کاملا تخصصی، در حوزه های استخدام مهندس ، استخدام مدیر و کارمند فعالیت می نماید که به تفکیک شامل موارد زیر است.
- استخدام مهندس عمران
آگهی های استخدامی در رشته مهندسی عمران و نقشه برداری، در کلیه ی گرایش ها و در سه حوزه کلی طراحی، اجرا و نظارت منتشر میشود. حوزه طراحی، شامل طراحی انواع سازه بتنی و فولادی، طراحی پل، سازه آبی، طراحی شبکه های آب و فاضلاب و … است. حوزه دیگر فعال در بازار کار، حوزه اجرای پروژه می باشد که شامل مشاغلی مانند سرپرست کارگاه، سرپرست دفتر فنی، کارشناس دفتر فنی است.
- استخدام مهندس برق
کارفرمایان مرتبط با رشته برق نیز در حوزه های مختلف صنعت و زمینه های گوناگون نیازمند جذب نیروی انسانی متخصص می باشند. این زمینه ها، شامل طراحی مدارات الکترونیک، برنامه ریزی plc ، میکروکنترلرها، مدیریت کارخانجات، مهندسی فروش تجهیزات صنعتی و تجهیزات حوزه نفت و گاز، تاسیسات الکتریکی ساختمان و صنعتی ،اتوماسیون، تعمیر و نگهداری، تابلوهای برق، و هوشمند سازی ساختمان می باشد.
- استخدام مهندس صنایع
در رشته مهندسی صنایع، مجموعه استخدامی وطن جاب، با انتشار فرصت های شغلی کارخانجات و صنایع فعال در کشور، در زمینه های مختلف شامل مدیریت پروژه، مدیریت مهندسی، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، تکنولوژی و ایمنی صنعتی و ... به خدمت رسانی گسترده پرداخته است.
- استخدام مهندس شیمی
حوزه های استخدامی در رشته مهندسی شیمی بسیار گسترده و شامل صنایع مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع شیمیایی، صنایع دارویی، پلیمر و ... می باشند. کارفرمایان می توانند در هر یک از گرایش های مذکور، با ثبت آگهی استخدامی خود، به راحتی نیروی متخصص مورد نیاز خود را به همکاری دعوت نمایند.
- استخدام مهندس معمار
در بخش استخدام مهندس معمار نیز کارفرمایان در هر یک از گرایش های تخصصی معماری، شامل بخش مسکن، بیمارستان، فضاهای تجاری، درمانی، طراحی دکوراسیون و ساختمان و نما، می توانند در سراسر ایران، نیروی متخصص خود را به راحتی به تیم کاری خود اضافه نمایند.
- استخدام مهندس مکانیک
فرصتهای شغلی منتشر شده در رشته مهندسی مکانیک، مرتبط با کارخانجات صنعتی، شرکت های پیمانکاری در زمینه تاسیسات مکانیکی، شرکت های مرتبط با حوزه نفت و گاز و پتروشیمی، شرکت های در زمینه خودرو، شرکت های تحقیقاتی، و … می باشد.

یکشنبه 14 مرداد 1397 - 15:39
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش
sel_blآفلاين

ارسال‌ها :19

عضويت:23 /1 /1397

پاسخ 1 : کاریابی اینترنتی وطن جاب
همچنین در مقاله ی کاریابی اینترنتی و تاثیرگذاری آن بر اقتصاد به بررسی تک تک عوامل در ایجاد یک کاریابی اینترنتی در ایران پرداخته ایم و لزوم توجه اقتصاد به این نوع کاریابی ها را بررسی کرده ایم.


یکشنبه 14 مرداد 1397 - 15:43
ارسال پيامنقل قول تشکرگزارش
sel_blآفلاين

ارسال‌ها :19

عضويت:23 /1 /1397

پاسخ 2 : کاریابی اینترنتی وطن جاب
برترین سایت حقوقی در امضای من موجود است.
شنبه 21 مهر 1397 - 22:42
ارسال پيامنقل قول تشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: