زمان جاري : پنجشنبه 10 مهر 1399 - 10:24 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / اموزش / روش های بهبود رتبه سایت
ارسال پاسخ جديد
روش های بهبود رتبه سایت
تعداد بازدید: 171
sitecodeآفلاين

ارسال‌ها :232

عضويت:5 /12 /1394

روش های بهبود رتبه سایت

روش های بهبود رتبه سایت
روش های بهبود رتبه سایت
طراحی سایت ۵ توصیه باعث بهبود رتبه سایت به بالای نتایج صفحه جستجو خواهد شد.
محتوای مرتبط با موضوع طراحی سایت خود منتشر کنید
اولین عامل موثر در رتبه سرچ داشتن محتوای با کیفیت است، یکی از روشهای بهبود رتبه داشتن محتوای با کیفیت است. محتوای باکیفیت یا همان روش های بهبود رتبه سایت به خصوص اگر مخصوص کاربرهای مد نظر سایت تهیه شود میتواند ترافیک سایت را افزایش دهد، و همین افزایش ترافیک اقتدار و ارتباط سایت را بهبود میبخشد.
برای هر صفحه یک عبارت کلیدی مشخص کنید. به این موضوع توجه داشته باشید کاربری که جوابش در صفحه شما است، چه عبارتی را جستجو میکند و همان عبارت را به عنوان عبارت کلیدی صفحه خود انتخاب کنید.
محتوای طراحی سایت را به طور مرتب بروز رسانی کنید
حتما متوجه اهمیت بالای محتوا شده اید، موتورهای جستجو نیز به همین صورت عمل میکنند. اگر محتوا به طور منظم بروز رسانی شود نشان دهنده ی مرتبط بودن با سایت است. پس سعی کنید سایت خود را همیشه تازه نگهدارید.
متادیتا در طراحی سایت
در هر صفحه از سایت بین قسمت بالایی صفحه و تگ ها فضایی وجود دارد که متادیتا (اطلاعاتی در رابطه با محتوای صفحه) در آنجا قرار دارد.
متادیتای عنوان در سئو طراحی سایت
متادیتای عنوان مسئول عنوانی است که در بالای پنجره مرورگر نمایش داده میشود. که این متادیتا مهمترین متادیتای صفحه است.
متادیتای توصیفی در سئو طراحی سایت
متادیتای توصیفی توصیفی از محتوای صفحه است که روی صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده میشود. بنابراین سعی کنید که این توصیف جذاب و دقیق باشد و به درستی محتوای صفحه را توضیح دهد. هنگام نوشتن متادیتای توصیفی، هدف خود را ترغیب مردم برای ورود به سایت قرار دهید.
متادیتای کلیدواژه در سئو طراحی سایت
متادیتای کلیدواژه در واقع عبارتهایی هستند که کاربران جستجو میکنند و صفحه شما با این عبارات شناخته میشوند. برا این کار باید عبارتهای مختلفی رو پوشش دهید تا بتوانید در جستجوهای بیشتری نمایانشوید. اگر در این کار زیاده روی کنید، مرورگر داده ها را به طور کاملا نادیده میگیرند. به عنوان قانونی کلی این موضوع را در نظر داشته باشید که حدود ۶-۸ عبارت و هر عبارت ۱-۴ کلمه داشته باشد.
سئو طراحی سایت باید ارزش لینک دادن رو داشته باشد
سعی کنید تا جایی که امکان دارد لینکهای بیشتری بگیرید و این لینکها باید مرتبط با سایت باشند و در بین متن نوشته شوند. اگه با عبارت “اینجا کلیک کنید” به شما لینک دادن، این لینک از نظر موتورهای جستجو ارزشی ندارد.
در سئو طراحی سایت از alt tag استفاده شود
رسانه های تصویری و ویدئویی خود را همیشه با آلت تگ توصیف کنید و یا یک عبارت جانشین توصیفی برای آن داشته باشید. موتورهای جستجو به کمک این عبارتها به محتوای رسانه های تصویری موجود در صفحات شما پی میبرند و آنها را در سرچ های مرتبط نمایش خواهند داد.
طراحی سایت باشگاه ورزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی برای افرادی که سالن های ورزشی دارند و می خواهند به واسط طراحی سایت به جذب مشتریان بیشتر اقدام نمایند مناسب می باشد و می تواندت به واسط جذب مشتری از طریق طراحی سایا باشگاه ورزشی به درآمدزایی بیشتر اقدام نمایند.
طراحی وب سایت باشگاه ورزشی

طراحی وب سایت باشگاه ورزشی می تواند اطلاعاتی در خصوص انواع ورزش ها ، دستگاه های ورزشی و نیز دوره های ورزشی و آمادگی جسمانی که در باشگاه موجود می باشد را درج نماید و از این رو کاربران و افراد در این خصوص کسب اطلاع نمایند. طراحی سایت باشگاه ورزشی می تواند امکان ثبت نام آنلاین را نیز برای کاربران و مشتریان فراهم آورد تا بتوانند در دوره های ورزشی ثبت نام نمایند.

طراحی سایت باشگاه ورزشی چه قابلیت هایی دارد؟

طراحی سایت باشگاه ورزشی امکانات و قابلیت های متعددی را شامل می گردد که می تواند در آیتم های زیر شامل گردد.
طراحی سایت باشگاه ورزشی و ثبت نام افراد
طراحی سایت باشگاه ورزشی و درج اطلاعات
طراحی سایت باشگاه ورزشی و درج مطالب آموزشی
طراحی سایت باشگاه ورزشی و درج اطلاعات تماس
طراحی سایت باشگاه ورزشی و درج مکان فیزیکی
طراحی سایت باشگاه ورزشی و درج درگاه آنلاین برای پرداخت
طراحی سایت باشگاه ورزشی و پروفایل سازی برای کاربران

به واسط این قابلیت ها و امکانات می توانید به درآمدزایی برای باشگاه ورزشی خود اقدام نمایید تا مشتریان بیشتری را به سمت باشگاه شما جذب نماید. البته توجه به موقعیت مکانی می تواند درآمدزایی و نیز مشتریان بیشتری را برای شما به دنبال داشته باشد زیرا اغلب کاربران موقعیت مکانی را برای یافتن باشگاه ورزشی در نظر می گیرند . اگر شما موقعیت مکانی باشگاه خود را مطرح نمایید در واقع می تواند مشتریان بسیاری را که به دنبال باشگاه در موقعیت مکانی خود می باشند را به سمت خود جذب نمایید.


یکشنبه 01 بهمن 1396 - 22:23
وب کاربرارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: