زمان جاري : دوشنبه 07 مهر 1399 - 6:47 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : ياعضويت |رمز عبور را فراموش کردم
...در حال بارگيري لطفا صبر کنيد
صفحه اصلي / درخواست کد موزیک / سمپاشی مورچه
ارسال پاسخ جديد
سمپاشی مورچه
تعداد بازدید: 244
nima77آفلاين

ارسال‌ها :5

عضويت:6 /10 /1396

سمپاشی مورچه

سمپاشی
گاها ما انسان ها برای دفاع از خود در برابر حشرات و موجودات موذی از روش های شیمیایی یعنی سمپاشی استفاده می کنیم تا زندگی راحت تر و بهداشتی تری داشته باشیم . شرکت های زیادی هستند که در ضمیمه بهداشت کار می کنند که باید با دقت آن ها را مورد سنجش قرار دهیم
سمپاشی موش
این موجودات با حرکت ارواره های خود به سمت عقب و جلو اجسام را خورد می کنند نکته جالب اینجاست که این موجودات فک هایی قوی دارند که می توانند هر چیزی را بجوند سمپاشی موش به موقع از این اتفاق جلوگیری می کند .
سمپاشی هتل و رستوران
همگی می دانیم که امروزه تنوع در هتل ها و رستوران ها بسیار زیاد است و فاکتور های مهمی برای انتخاب آن ها وجود دارد . از جمله بهداشت که مسئله بسیار مهمی است . بنابراین شما جایی را انتخاب کنید که سمپاشی هتل و رستوران کرده اند و محیطی سالم دارند .
سمپاشی باغچه
خیلی ها دوست دارند در کنار باغچه خود میز غذاخوری داشته باشند و صبحانه و نهار و شام خورد را در آنجا میل کنند اما به دلیل زیاد بودن ، افت و حشرات و سوسک و غیره از این کار صرف نظر می کنند. امروزه با سمپاشی باغچه می توان این کار را نیز انجام داد و از زندگی لذت برد .

سمپاشی ساس
لکه های سیاه روی کاغذ دیواری و ملافه های سفید حاکی از وجود ساس در خانه شماست . اگر تا به حال مورد اصابت نیش آن ها قرار نگرفته اید از روی شانس بوده است . سمپاشی ساس می تواند شما را آسوده خاطر گرداند که دیگر از لکه های سیاه روی کاغذهای دیواری خبری نخواهد بود.
سمپاشی سوسک ریز
سوسک های ریز ، سوسری های آلمانی این ها نام هایی است که شاید برای شما آشنا باشد و یا حتی از این موجودات در حال رنج بردن هستید سمپاشی سوسک ریز که توسط شرکت های معتبر صورت می گیرد می تواند شما را از دست این موجودات برهاند .

سمپاشی مورچه
مورچه ها برای ارتباط با سایرین از روش خاصی به اسم ساطع کردن فرومون استفاده می کنند که توسط دو غده سمی در بدن آن ها تولید می شود . سمپاشی مورچه قبل از اینکه کلنی مورچه به اندازه ای بزرگ شود که سم بیشتری بخواهد می تواند مشکل شما را حل کند .

چهارشنبه 06 دی 1396 - 19:38
ارسال پيامنقل قولتشکرگزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


تمامی حقوق این قالب مربوط به همین انجمن میباشد|طراح قالب : ابزار فارسی -پشتیبانی : رزبلاگ

: